Tomasz Krawczyk


Praktyk sprzedaży i negocjacji. Autor metod tj. 4 Poziomy Perswazji, Technika Pięciu Pytań, Hipotetyczna Zguba, Punkt Zgody.

Autor szkoleń poświęconych sprzedaży, negocjacjom, zarządzaniu i sztuce publicznych prezentacji.

Autor książki pt. "Metodyka Sprzedaży i Negocjacji" (wyd. Ridero, marzec 2020)

Jego artykuły poświęcone zagadnieniom zarządzania, sprzedaży i negocjacji publikowane są na łamach gazet i miesięczników (tj. Puls Biznesu, dwumiesięcznik Optyka, miesięcznik Praca i Zdrowie)

Doświadczenie praktyczne w sprzedaży i negocjacjach od 1994 r. Przedstawiciel handlowy, menedżer sprzedaży, dyrektor handlowy działający w różnych branżach, m.in. budowlanej, wydawniczej i usługowej.

W kolejnych latach - prowadząc już szkolenia biznesowe - wprowadzał firmy na wybrane rynki. Opracowywał strategię działania i prowadził fizyczne działania handlowe.

Dzięki swoim umiejętnościom, już od roku 2002, wynajmowany do przygotowywania firm do negocjacji i reprezentowania ich w tym procesie. Negocjator i mediator angażowany do rozwiązywania sporów między podmiotami gospodarczymi.

Metodyk komunikacji interpersonalnej - opracowane przez niego rozwiązania zostały wdrożone przez firmy koncernowe w innych krajach Europy.

Trener Biznesu, Coach - ma za sobą ponad 1500 dni szkoleniowych i 500 dni coachingowych. Doceniany za duże doświadczenie, bogate przemyślenia - zarówno biznesowe jak i życiowe - oraz wysoko oceniany za umiejętność przełożenia metodyki na przykłady praktyczne.

Absolwent Studium Doktoranckiego Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Lead Auditor Systemów Zarządzania Jakością zgodnych z normą ISO 9001, zarejestrowany w jednostce certyfikacyjnej TÜV Saarland, specjalizujący się w tzw. procesach klientowskich.

Członek Kapituły III edycji ogólnopolskiego Programu Certyfikacyjnego 'Firma Przyjazna Klientowi' realizowanego przez Instytut Zarządzania, TNS OBOP oraz Researcher by Call Center.

Członek Kapituły VI edycji ogólnopolskiego Programu Certyfikacyjnego Inwestor w Kapitał Ludzki realizowanego przez Instytut Zarządzania oraz Instytut Pracy i Spraw Socjalnych.

Charytatywnie Prezes Organizacji Pomocy Wychowankom Domów Dziecka 'Spieszę z Pomocą' www. Spiesze z Pomoca.pl

Wspieramy klientów
od 2002 roku

Wywiad z Tomaszem Krawczykiem,
głównym metodykiem i właścicielem marki

Prelekcja podczas konferencji KRIO

Warsztaty Menedżerskie
Johnson&Johnson

Zarządzanie Skutecznością Sprzedaży
ALUPROF S.A.

Wdrażanie Standardów Sprzedaży
MEDICOVER

Film szkoleniowy nagrany dla
firmy Essilor

Akademia Biznesu
właściciele salonów optycznych

Hiszpania, Malaga
szkolenie rezydentów B.P. ITAKA

Metodyka Negocjacji
Kuehne+Nagel

Techniki Sprzedaży
Schneider Electric, Philips

Techniki Sprzedaży B2B
Baltic Wood S.A.

Akademia Biznesu
właściciele salonów optycznych

Metodyka Sprzedaży B2B
JAI KUDO Polska

Konferencja firmy
Sivantos

Litwa, Łotwa i Estonia
dystrybutor Johnson&Johnson

Warsztaty
w kameralnej atmosferze

Warsztaty sprzedażowe
Rodenstock